"Praca z Sylwią była dla mnie niebywałym odkryciem. Proste na pierwszy rzut oka rozmowy podszyte ogromną oraz profesjonalną wiedzą ze strony Sylwii pozwoliły mi na zrozumienie wielu mechanizmów jakie zachodzą w mojej głowie. Uświadomiłem sobie skąd i dlaczego zachowywałem się czasami w sposób, który sprawiał ból mnie i moim bliskim. 

Wspólna praca podczas terapii oraz fachowa opieka ze strony Sylwii pozwoliły mi na stopniowe zmiany. Dziś jestem innym człowiekiem, który łatwiej radzi sobie w życiu osobistym jak i zawodowym. Może brzmi to patetycznie, ale Sylwia zmieniła moje życie i będę jej za to zawsze wdzięczny".

Maciej

"Pracę z Sylwią rozpoczęłam w ramach terapii małżeńskiej. Podczas naszych spotkań zawsze cechował ją ogromny profesjonalizm i zrozumienie. Pomogła nam spojrzeć na nasze małżeństwo i siebie samych z dystansu oraz dostrzec problemy, których nie byliśmy świadomi. Sylwia nauczyła nas wspólnie stawiać czoła codzienności. Przez ponad rok pracowałam z Sylwią również indywidualnie. W tym czasie pomogła mi uporać sie z wieloma problemami, które trapiły mnie od okresu dzieciństwa. Dzięki niej spojrzałam na swoje życie oczami osoby dorosłej i zmierzyłam się ze strachem, który paraliżował mnie na wielu płaszczyznach mojego życia."

Ola

“Marcinek ma zdiagnozowany autyzm wczesnodziecięcy. Współpracowaliśmy z panią Sylwią przez wiele miesięcy.  Na początku byliśmy sceptyczni, ponieważ mój syn uczęszczał już wcześniej na różne terapie i spotykał się z kilkoma psychologami, ale rezultaty były niewielkie. Powiedziano nam, że nie za wiele można zrobić. Pani Sylwia uświadomiła nam jaki potencjał można zobaczyć w dziecku, które nie mówi, jest agresywne i nie chce wykonywać ćwiczeń. Pani Sylwia nie tylko pracowała z synem, ale także uczyła nas co i kiedy należy robić, tak abyśmy mogli samodzielnie pracować z naszym dzieckiem. Marcinek zaczyna posługiwać się komunikacją niewerbalną, wykonuje dużo ciekawych ćwiczeń, z tygodnia na tydzień widać, że rozumie coraz więcej ze świata, który go otacza..”.

Mama Marcina

“Z panią Sylwią Stefańczyk współpracowaliśmy dwa lata temu. Byliśmy bardzo  mile przyjęci. Najpierw przystąpiliśmy do diagnozy, ponieważ sama nazwa zespół Downa nie pokazywała z czym radzi sobie syn. Okazało się, że Karol ma zaburzoną mowę, problemy z koncentracją, chwiejne emocje a także duże trudności w nauce. Obawiałam się, że Karol sobie nie poradzi, ale dzięki systematycznym wizytom udało się wypracować dobre efekty. Karol stał się dojrzalszy, miej emocjonalny, potrafi mówić o swoich emocjach i przez to mniej się denerwuje. Poprawiły się uczenie się, rozumienie różnych informacji, pojawiła się większa motywacja do nauki.”

Mama Karola
DMC Firewall is a Joomla Security extension!