Dlaczego osoby poszukujące pomocy psychologicznej wybierają nas?

Naszym atutem jest: wiedza, doświadczenie oraz profesjonalizm.

pomagamy zmieniać siebie

Od lat pracujemy z pacjentami, któym pomagamy zmieniać siebie, tak, aby byli szczęśliwi i zadowoleni ze swojego życia. Dajemy oparcie podczas kryzysów życiowych, pomagamy rozwiązywać trudne sytuacje i konflikty, wspieramy podzas odbudowy relacji partnerskich czy małżeńskich. Pacjenci znajdują u nas ciepło, troskę, życzliwość, ale również kompetentne i merytoryczne podejście do problemu.

opieramy się na dowodach

Terapia, którą prowadzimy oparta jest na badaniach naukowych, jest racjonalna, a efekty są mierzalne. Oznacza to, że wszystko, co dzieje się podczas terapii jest logiczne i ma swoje podstawy w wiedzy naukowej. Nie musisz obawiać się o nadinterpretacje. 

ustalamy cele i je realizujemy

Na pierwszej wizycie ustalasz wspólnie z terapeutą indywidualny plan terapii, wyznaczasz najważniejsze cele i oczekiwania. Oznacza to, że bierzesz czynny udział w terapii swojej lub swojego dziecka.

prowadzimy terapię w domu klienta

Centrum Terapii inHome jest jednym z nielicznych miejsc w Polsce, które oprócz terapii w gabinecie prowadzi regularne wizyty domowe.
Chcąc przełamać tabu gabinetów psychologicznych zdecydowaliśmy się na system Terapia w Twoim Domu. Docieramy bezpośrednio do domu pacjenta i prowadzimy regularną terapię, aż do momentu wyzdrowienia lub satysfakcjonującej poprawy. Nie musisz więc troszczyć się o dojazd czy też o organizację czasu po swoich regularnych zajęciach. Możesz skupić się na własnej zmianie.

dobieramy odpowiednie: formę i metody

Każdy klient jest u Nas indywidualnie traktowany. Dobieramy formę prowadzenia terapii, jej częstotliwość oraz spsób do możliwości pacjenta. Dzięki temu każda osoba może znaleźć satysfakcjonujące dla siebie rozwiązanie: wsparcie przez internet, terapię w domu klienta czy terapię w gabinecie.

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd