kwiecień 09, 2014

Jeżeli często odczuwasz stres, niski lub umiarkowany lęk warto przed pójściem do psychiatry i zastosowaniem leków na receptę wprowadzić kilka zmian w sposobie funkcjonowania.
Poniżej prezentujemy dziesięć sposobów na zmniejszenie odczuwanego stresu czy lęku.

Więcej
kwiecień 08, 2014

Hania pracuje w dużej zagranicznej firmie technicznej, od lat nie awansuje ponieważ nie potrafi brać aktywnego udziału w zebraniach firmy. Na każdym spotkaniu siedzi bardzo zdenerwowana. Nie potrafi wyrazić swojej opinii na temat pracy, którą wykonuje. Niedawno szef zaproponował jej przygotowanie serii prezentacji, które mogłyby służyć jako podstawa awansu na stanowisko kierownicze. Hania słysząc propozycję bardzo się zdenerwowała, cała oblała się potem, a jej serce bardzo mocno przyśpieszyło. Przez cały dzień zastanawiała się jak odmówić szefowi.

Więcej
grudzień 12, 2012

AUTYZM to uogólnione zaburzenia rozwojowe należą do grupy poważnie upośledzających stanów, które jest najtrudniej zrozumieć i leczyć.
ICD – 10 wyróżnia kilka uogólnionych zaburzeń rozwojowych, jak na przykład: zespół Aspergera, autyzm, autyzm atypowy, zespół Retta, inne całościowe zaburzenia rozwojowe, zaburzenie hiperkinetyczne z towarzyszącym upośledzeniem umysłowym i ruchami stereotypowymi.

Więcej
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd